Dołącz do naszego zespołu

Agora jest jedną z największych firm medialnych w Polsce, działającą na polskim rynku od 26 lat. Swoim zasięgiem obejmuje takie obszary jak prasa drukowana i multimedialne wydania cyfrowe, portale i projekty internetowe, radio, kino, telewizja, reklama zewnętrzna, a także wydawanie książek oraz koprodukcja i dystrybucja filmowa.

Trader.com (Polska) należy do Grupy Agora i jest jednym z kluczowych wydawców serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Serwisy Domiporta.pl, Autotrader.pl generują dziennie miliony odsłon. Ich stały rozwój przy użyciu najnowszych technologii, to szansa również dla Ciebie.

Stanowisko: Projektant UX

Oferujemy:

  • pracę z profesjonalistami, którzy uwielbiają to, co robią,
  • zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Ciebie umowę,
  • stołówkę na miejscu,
  • parking samochodowy / rowerowy / motorowy dla pracowników,
  • dostęp do zasobów szkoleniowych i platform edukacyjnych.

Zatem jeśli:

  • masz doświadczenie w projektowaniu, wizualizowaniu, prototypowaniu rozwiązań,
  • sprawnie posługujesz się programami Axure i Photoshop
  • posiadasz praktyczną znajomość zagadnień z zakresu RWD,
  • masz doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami,
  • rozumiesz zasady projektowania nastawionego na użytkownika i umiesz łączyć wiedzę UX z wymaganiami biznesowymi,
  • umiesz projektować estetyczne i nowoczesne rozwiązania graficzne,
  • znasz najnowsze trendy w projektowaniu na potrzeby WWW,
  • jesteś osobą zaangażowaną w pracę,
  • cechuje cię dbałość o szczegóły i odwaga w wyrażaniu swoich opinii.

I widzisz się w pracy, gdzie do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności,
  • analiza wymagań użytkownika i proponowanie adekwatnych rozwiązań,
  • projektowanie architektury informacji, interakcji, makiet,
  • kreacja wizualna serwisów internetowych i rozwiązań e-commerce,
  • tworzenie specyfikacji i opisów do makiet i layoutów,
  • czuwanie nad poziomem estetycznym prowadzonych projektów,
  • bliska współpraca z Project Ownerami, zespołem marketingu i Webdeveloperami,
  • wsparcie dla całego zespołu w zakresie UX/UI podczas trwania projektu to znaczy, że idealnie pasujesz do naszego zespołu – zostaw nam swoje CV, chętnie Cię poznamy.

PS Docenimy znajomość Google Analytics.

Stanowisko: Programista .Net

Zadania na tym stanowisku:

  • eksperymentowanie, badanie i wdrażanie rozwiązań dla nowych produktów internetowych i mobilnych.
  • kreowanie rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie,
  • aktywny udział w rozwoju jednego z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce,

Szukamy osoby:

  • z zamiłowaniem do programowania w technologiach webowych (.NET),
  • otwartej na rozwój osobisty oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań internetowych.

U nas:

  • zdobędziesz umiejętności w zakresie najnowszych technologii (tj. .NET, SOLR, MSSQL i wielu innych),
  • będziesz miał możliwość testowania przyjętych rozwiązań przy dużym produkcyjnym obciążeniu,
  • pracujemy w oparciu o metodyki AGILE z naciskiem na LEAN STARTUP,
  • oferujemy elastyczne formy zatrudnienia (do wyboru),
  • spotkasz młody, dynamiczny, nastawiony na efekt zespół i przyjazną atmosferę pracy,
  • odbywają się liczne konferencje z zakresu nowych technologii i szeroko rozumianego Internetu,
  • masz dostęp do kilku międzynarodowych, branżowych portali z wiedzą:
    • Safari Books Online – Biblioteka internetowa
    • Pluralsight
    • ScreenCasty
  • lubisz wysiłek fizyczny – mamy w budynku siłownie i basen,
  • wolisz książki – mamy kulturalny sklep,
  • mamy parking, więc samochód lub motor zaparkujesz bezpłatnie.

Zostaw nam swoje CV – chętnie Cię poznamy!